• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

/Files/images/Изображение 8 002.jpg/Files/images/Изображение 8 004.jpg/Files/images/Изображение 8 003.jpg

13.02.2018

"У народної казки на гостинах"

22.03.2017 року

З метою поглиблення знань учнів про український народний казковий фольклор, розвитку в учнів ерудованості,виховання любові до народної творчості з учнями 2-3 класів Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено літературну вікторину «У народної казки на гостинах»

Команди змагалися у 4 – х турах.

Це: «Розминка», «Тварини у казках», «За рядками казки», «Конкурс капітанів»

Перемогу здобула команда учнів 3 класу " Рукавичка"

Шевченко О.І.

Річниця з дня народження Бориса Олійника

2015-10-22

/Files/images/20151022_094806.jpg

22 жовтня своє 80 -річчя з дня народження відзначив український поет Борис Олійник. З нагоди цієї дати та з метою ознайомлення учнів з життєвим і творчим шляхом Бориса Ілліча у Зеленьківській школі відбулася літературна година " Срівець духовної сили народу"Учні розповіли про творчий шлях поета, публіциста, громадського діяча. Учениця 10 класу Мокрогуз Анна виконала пісню на слова Б.Олійника

" Пісня про матір"

Міжнародний день рідної мови

/Files/photogallery/732/IMG_5934.JPG З метою виховання почуття патріотизму, любові і поваги до рідної мови, культури і історії України і з нагоди Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ супенів організовано розгорнуто книжкову виставеу "Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті"

Учні 9 класу прочитали поезію українських поетів про мову. Свої знання з рідної мови продемонстрували учні 7-8 класів, які змагалися у конкурсі "Плекатимеш мову- цвістимуть слова". Учні 6 класу підготували літературно-музичну композицію "Мова наша солов'їна".

Тиждень дитячої та юнацької книги

З 17.03 по 21.03. в школі проходив тиждень дитячої та юнацької книги. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою "Книга для людини - як сонце у житті". Протягом тижня відбулися конкурс малюнків "Мій улюблений літературний герой", гра-подорож "Країна казкова", літературний ранок "Книга - міст у світ знань".

Наша бібліотека

Кiлькiсть переглядiв: 142

Коментарi